bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Wilkowice, Meszna

Wilkowice, Meszna
mieszkanie na sprzedaż

WIN-MS-565

Formalnie lokal mieszkalny ale nie masz sąsiadów nad ani pod, z salonu wyjście prosto na ogrodzony ogródek niestety trawa jeszcze nie urosła;/ Osiedle położone jest na rozległej polanie między zagajnikami, na końcu ślepej ulicy. Jednocześnie tylko kilometr do żłobka, ...

Powierzchnia
83,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 457,83 zł
cena 619 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wilkowice, Meszna
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

WIN-MS-562

Moje ulubione mieszkanie w tej inwestycji:) Ogródek z dwóch stron: na południe z dużym tarasem i od wschodu na dni upalne. Z każdej sypialni wyjście bezpośrednio do ogródka. Salon z aneksem kuchennym, panoramiczne okno nad kuchennym blatem z widokiem na piękną magnolię. ...

Powierzchnia
52,90 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 342,16 zł
cena 600 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

WIN-MS-558

Kameralny i przytulny apartamentowiec na ul E. Orzeszkowej, cisza i zieleń przedmieścia a jednocześnie wszystkie udogodnienia centrum.  Budynek schowany między dwoma dużymi osiedlami Kopernika i Beskidzkim, parę minut spacerem do integracyjnej SP nr 6 i prywatnej Primary ...

Powierzchnia
60,95 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 696,47 zł
cena 591 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

WIN-MS-556

SIELANKA - Całkiem nowiutka inwestycja w super fajnej lokalizacji na ul. E. Orzeszkowej czyli blisko zarówno do terenów rekreacyjnych jak i do wszystkich miejskich uciech!  Świetny wyjazd w każdą stronę z ronda na Hulance, przystanek autobusowy 3 min spacerkiem, podstawówka ...

Powierzchnia
31,75 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 496,06 zł
cena 365 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
video
mieszkanie na sprzedaż - Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice
mieszkanie na sprzedaż

WIN-MS-555

NOWA CENA ! ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA FILMU !!! Wyjątkowe mieszkanie w wysokim standardzie – centrum Czechowic-Dziedzic | ul. Kościuszki | 57 m² | winda | balkon Na sprzedaż eleganckie, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 57,63 m², położone na 3 piętrze w nowoczesnym ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 327,59 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Czechowice-Dziedzice
video
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
mieszkanie na sprzedaż

WIN-MS-544

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na góry – komfort, styl i prestiż Bez prowizji dla biura nieruchomości !!! Na sprzedaż eleganckie, luksusowo wykończone mieszkanie, które zachwyca od pierwszego wejścia. Nowoczesny design, jasna kolorystyka oraz wysokiej klasy materiały ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 273,97 zł
cena 750 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik
Kryteria wyszukiwania

rozumiem