video
50,00 zł/m2 cena: 2 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Bez prowizji dla biura nieruchomości !

Zapraszam do obejrzenia filmu !

Komfortowe mieszkanie 44 m² z dużym tarasem – ul. Broniewskiego, Bielsko-Biała

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze budynku przy ul. Broniewskiego. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum Bielska-Białej oraz bliskość sklepów, usług i komunikacji miejskiej.

Mieszkanie jest funkcjonalne i komfortowe.

W jego skład wchodzą:

  • przestronny salon z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnianą – kuchnia w pełni wyposażona (zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka) dodatkowo klimatyzacja !
  • sypialnia z dużą szafą i wygodnym łóżkiem,
  • łazienka z WC wyposażona w pralko-suszarkę,
  • taras, idealny do relaksu lub porannej kawy.

Atuty mieszkania

  • nowoczesne wykończenie z wysokiej jakości materiałów,
  • ogrzewanie podłogowe,
  • mieszkanie bezczynszowe – opłaty tylko za media według zużycia (prąd, gaz, woda) oraz wywóz śmieci,
  • możliwość wykupienia karty mieszkańca (150 zł/rok), umożliwiającej parkowanie na trzech najbliższych ulicach od miejsca zameldowania.

Koszty

  • czynsz najmu: 2200 zł / miesiąc
  • media według zużycia
  • kaucja zwrotna: 4000 zł

Warunki najmu

  • najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy,
  • bez zwierząt,
  • mieszkanie dostępne od zaraz.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WIN-MW-560